ARD FONTE


Profil firmy

Profil firmy

Na našich domovských stránkách najdete mnoho informací a podnětů z oboru umělých hmot a také z oblasti odlitků a strojírenských součástí.
Naše firma je výhradní prodejce standardních a nových produktů německé firmy Altropol Kunststoff GmbH, která se specializuje na epoxidové, polyuretanové a RTV silikonové licí systémy. Firma Altropol se prezentuje neustálou inovací produktů , vývojem nových typů hmot. Má vlastní vývojové středisko a je schopná dodávat pryskyřice, upravené na míru dle přání zákazníka. Jako samozřejmost poskytujeme poradenské a servisní služby v tomto oboru, např. odborné doporučení materiálů, předvádění a zaučení při zpracování pryskyřic apod.
Naše firma dále dodává materiály a zajišťuje výrobu forem pro technologie zpracování umělých hmot, jako jsou formy pro :

  • vakuové tvarování plastů
  • laminování
  • infuzní procesy
  • nízkotlaké lití (RIM, RTM procesy)

Zajišťujeme rovněž dodávky dílů z výše uvedených technologií jako jsou kompozitové díly, díly z RIM a RTM technologií, dále prototypové součásti z různých umělých hmot. Poskytujeme dále dodavatelské a servisní služby v oboru slévárenství. Zajišťujeme výrobu modelových zařízení a odlitků ze slitin železa a hliníku. Pro odlitky zajišťujeme také opracování, takže dodáváme stále častěji hotové strojní díly. Základem naší práce je prodej kvalitních produktů a služby, k čemuž nám pomáhá již 10 let zavedený systém jakosti ISO 9001, včetně poslední certifikace dle ISO 2001/2008.